FAQ:
Ile trwa sesja zdjęciowa?
Sesja zdjęciowa trwa średnio 1,5 godziny w przypadku małych mieszkań (kawalerka lub dwa pokoje). Czas ten wydłuża się wprost proporcjonalnie do ilości pomieszczeń, które chcemy sfotografować.

Po jakim czasie dostanę obrobione zdjęcia?
Wszystko zależy od ilości wykonanych zdjęć, ale najczęściej klient otrzymuje zdjęcia nie później niż 4 dni od wykonania sesji. Czasem udaje się dostarczyć zdjęcia szybciej. Jeśli wiem o tym, że wykonanie usługi może się przedłużyć, informuję klienta odpowiednio wcześniej. Możliwe jest też otrzymanie zdjęć w trybie ekspresowym "na jutro", ale wtedy pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 50 zł do sesji.

Czy fotografowany obiekt powinien być jakoś wcześniej przygotowany do sesji?
Najważniejszy jest porządek. W interesie klienta jest to, żeby nieruchomość prezentowała się na zdjęciach możliwie jak najatrakcyjniej. Podstawa do czyste, posprzątane pomieszczenie, w którym nie znajdują się zbędne przedmioty. Jeśli coś wg mojej oceny będzie psuło kompozycję zdjęcia, powiem o tym na miejscu podczas pracy.

Jak i w jakiej formie dostanę zdjęcia?
Zdjęcia wysyłam drogą elektroniczną w formie plików jpeg w rozmiarze około 2000 px dla dłuższego boku, tak żeby nie były zbyt duże podczas wysyłania ich na strony z ogłoszeniami. Na życzenie klienta mogę wysłać pliki w pełnym rozmiarze i innym formacie pliku.

Czy otrzymam fakturę za wykonaną usługę?
Tak, prowadzę działalność gospodarczą i jestem płatnikiem VAT. Wystawiam więc faktury.
Kiedy następuje płatność za usługę?
Płatność za usługę należy wykonać po wystawieniu przeze mnie faktury i otrzymaniu zdjęć.
Jakim sprzętem wykonywane są zdjęcia?
Fotografie architektury i wnętrz wykonuję aparatem bezlusterkowym z zestawem profesjonalnych obiektywów. Najczęściej podczas sesji tego typu, używany jest obiektyw szerokokątny. Scenę doświetlam też (w razie potrzeby) zdalnie wyzwalaną lampą błyskową.  Jakość fotografii możecie Państwo ocenić sami, oglądając zdjęcia w zakładce realizacje.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:
TEL. 506551489
mail: jrepalski@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/repalski.net/
Submit
Thank you!
Back to Top